نکات مهم برای کامپوزیت دندان

توسط: | برچسب ها: | دیدگاه ها: 0 | آوریل 23rd, 2020

کامپوزیت دندان: از جمله مهمترین جنبه های دندانپزشکی مدرن این می باشد که بسته به وضعیت ، بودجه و نتایج مورد نظر ، روش های زیادی برای بهبود و اصلاح لبخند وجود دارد. در این عصر گزینه ای مناسب برای هر شخصی که می خواهد دندان های خود را زیبا تر جلوه دهد وجود دارد.

 

روکش ها یکی از پرطرفدارترین روش ها برای اصلاح طرح لبخند میباشند. روکش ها یک لایه از مواد بوده که بر روی جلوی دندانهای موجود چسبانده میشوند تا ظاهری جدید ایجاد نمایند. انواع مختلفی از روکش ها وجود دارد ، اما متداول ترین آنها روکش لمینت سرامیکی و روکش های کامپوزیت ونیر میباشند.

روکش کامپوزیت ونیر از رزین سفید تهیه می شود که مستقیم توسط دندانپزشک زیبایی روی دندان ها شکل داده میشود و با استفاده از چسب های بسیار قدرتمند، مستقیماً روی دندان شما چسبانده میشود.

 

مزیت مهم ونیر کامپوزیت این میباشد که قیمت کامپوزیت دندان ارزانتر از قیمت لمینت دندان میباشد. روکش لمینت سرامیکی باید در آزمایشگاه دندانپزشکی ساخته میشود و به طور معمول به دو یا سه جلسه قرار ملاقات به دندانپزشک نیاز دارد تا به طور کامل اعمال بشود. روند لمینت دندان بطور کلی یک یا دو هفته طول می کشد. از طرف دیگر ، روکش کامپوزیت اغلب می تواند در جلسه دندانپزشکی ایجاد و اعمال بشود! با این حال ، اهمیت دارد که دندانپزشک زیبایی خود را با عاقلانه انتخاب کنید ، زیرا مهارت هنری دندانپزشک میباشد که روکش ونیر کامپوزیت را با دندانهای دیگر شما مطابقت میدهد.

ارسال پاسخ