چرا باید دندان هایی زیبا داشته باشیم؟

توسط: | برچسب ها: | دیدگاه ها: 0 | جولای 25th, 2020

از جمله با اهمیت ترین دلایل مهم بودن دندان های زیبا برای اشخاص، اعتماد به نفس میباشد. زمانی که فرد آغاز به صحبت کردن می کند ، دندان ها در معرض دید اطرافیان قرار می گیرند .
حال فردی که دندان های ناشکیب و نامرتب دارد ، برای دیده نشدن دندان ها، ترجیح می دهد صحبت نکند . حتی زمانی که نیاز است تا فرد در جمع صحبت کند ، به دلیل نارضایتی از دندان های خود ، توانایی صحبت کردن را از دست می دهد .
برای افرادی که باید در موضع سخنرانی قرار بگیرند و یا موقعیت و شرایطی میباشند که باید با صحبت کردن بر دیگران تاثیر بگذارند ، نیاز به زیبایی دندان ضروری است . چرا که با داشتن دندان های زیبا اعتماد به نفس خود را حفظ می کنند و در عین حال می توانند با صحبت های تاثیرگذار ذهن مخاطب را به خود جلب کنند .
سیاری از افراد برای زیبایی همه اجزا صورت خود هزینه های زیادی را پرداخت می کنند . عملهای مختلف زیبایی از جمله روش هایی است که افراد برای جذاب تر شدن به آنها پناه می برند . اما هستند افرادی که از زیبایی دندان و اهمیت آن در نگاه دیگران غافل می شوند .
افرادی که دندان های زیبا دارند ، زمان صحبت کردن و خندیدن ، زیبایی دندان های آنها در چشم دیگران جلوه دیگری دارد . حال شخصی را فرض کنید که زمان نمایش دندان ها ، چیزی جز دندان های نامرتب ، بدرنگ ، پوسیده و یا جای خالی دندان دیده نمی شود . در این صورت نه تنها جذابیتی برای اطرافیان ندارد ، بلکه موجب آزار آنها هم می شود .
اشخاصی که دندان های زیباتری دارند ، بی شک طول عمر بیشتری هم خواهند داشت . ارتباط مستقیمی میان زیبایی دندان و میزان امید به زندگی وجود دارد .
افرادی که دندان های زیبا دارند ، به تبع آن از اعتماد به نفس بیشتری برخوردار هستند . از سوی دیگر این افراد شاداب ، سرزنده و پرانرژی هم هستند که این امر تاثیر زیادی در افزایش طول عمر آنها دارد .

ارسال پاسخ