کلینیک دندانپزشکی در پارک وی

توسط: | برچسب ها: | دیدگاه ها: 0 | فوریه 17th, 2020

کلینیک دندانپزشکی در پارک وی. درتا دنتال

دندانپزشکی زیبایی (Cosmetic Dentistry) اصطلاحی میباشد که دندانپزشکان برای توصیف درمان‌های دندانپزشکی که به زیبایی ظاهری دندان‌ها و لبخند می‌پردازد استفاده مینمایند. درمان‌های دندانپزشکی زیبایی اکثرا غیر ضروری و اختیاری هستند اما طیف گسترده ‌ای از فواید سلامتی را در بر می‌گیرند برای مثال بسیاری از درمان‌های دندانپزشکی زیبایی منجر به افزایش استحکام و مقاومت دندان و سهولت بهداشت دهان می‌شوند و اعتماد به ‌نفس فرد را افزایش می‌دهند.

در زمینه دندانپزشکی زیبایی پیشرفت زیادی حاصل گردیده است و درمان‌ها سریعتر، مؤثرتر و در اغلب موارد آسان‌تر و کم درد تر شده ‌اند. با آمدن تجهیزات و تکنولوژی‌های جدید مانند لیزر به دنیای دندانپزشکی بسیاری از درمان‌های زیبایی مانند سفید کردن دندان‌ها و اصلاح لبخند لثه ای بدون درد و نیاز به بی ‌حسی انجام می‌شود. برای درمان‌های پیچیده ‌تر مانند کاشت ایمپلنت دندان نیز می‌توان از لیزر برای برش‌ها استفاده کرد. به این ترتیب درمان هم برای بیمار و هم برای پزشک تسهیل می‌شود.

کلینیک دندانپزشکی در پارک وی تهران. درتا دنتال

به طور کلی هر شش ماه یکبار برای چکاپ باید به دندانپزشک مراجعه نمایید اما گاهی اوقات درمانی فراتر از جرم گیری معمولی باید انجام شود.

کلینیک دندانپزشکی در پارک وی

ارسال پاسخ